Nieuws


RSS Nieuws
17-07-2010 Klassenzorg: 21 euro bijbetalen voor douchebeurtje
 

Extra geld vragen voor diensten boven op de basiszorg zorgt voor tweedeling in de zorg.

Bewoners van zorginstellingen gaan in de toekomst voor allerlei extra's bijbetalen. 
   
Dat kan gaan om zaken als elke dag douchen, een wandeling maken tot wasservice, extra schoonmaak en dagbestedingen.

   Klassenzorg: € 21,00 bijbetalen voor douchebeurtje

Uit onderzoek onder de bezoekers van Zorgvisie.nl is extra betalen voor een wandeling of douchebeurt in een verzorgingshuis niet legitiem. Dat vindt het overgrote deel (77 procent) van In totaal stemden 761 bezoekers.

Bewoners van de verzorgingshuizen van ZINN in Groningen, Hoogezand en Haren moeten nu al flink betalen voor extraatjes die het leven leuker maken. Op de menukaart staat een wandelingetje voor € 15,00 of een douchebeurtje voor € 21,00
 

Tweedeling in de zorg
Directeur Koopmans vindt het opmerkelijk dat dit nu zoveel stof doet opwaaien. “Dat de krant dit op dit moment oppikt komt waarschijnlijk door onze nieuwe folder waarin precies staat aangegeven wat alle extra’s kosten. Extra geld vragen voor diensten boven op de basiszorg uit het zorgzwaartepakket mag onder de systematiek al twee jaar.” De discussie of het schandalig is of niet moet je aan de politiek overlaten, vindt de directeur “Wij bieden goede basiszorg en voor een deel ook services aan cliënten met een wat ruimere portemonnee. Die willen best wat meer betalen voor extra diensten. Dat is tweedeling in de zorg, ja, maar dat is een politieke discussie. Ik voer liever een goede businesscase.” 

Bron| Zorgvisie 

 

 
Klassenzorg: € 21,00 bijbetalen voor douchebeurtje  Reageer  
Doorsturen 
  
 
Opinie Nederland Twitter     Facebook

 
 RSS 

 

Nieuwsbrief aanmelden
Naam:
E-mail:
 



   LID WORDEN VAN ONS INTERNET
PUBLIEKSPANEL?

 

Stuur dit bericht door!



Adverteren bij Daisycon
 
 

 

    

 

 

  Opening 'Facebook Schaduwkabinet'

 

 

 
 

 

 
 

 

  Reis verzekering

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

  Hebt u nieuws voor onze redactie? Een vraag aan Nederland? Een onderwerp voor het forum?

 

 

  Regionale redactie medewerkers gezocht voor WatVindtNederlandErvan.nl
  Redactie medewerkers

 

 
© 2010 Wat vindt Nederland ervan

RSS Nieuws  | Disclaimer  |  Privacy | Contact